Kilka słów o nasZespół Rozrywkowy Mariachi to grupa 5 utalentowanych muzyków, zawodowców, bywalców scen. Naszą cechą jest niespotykana uniwersalność - jesteśmy w stanie zagrać niemal wszystko od popu, poprzez dance i bluesa, aż po rock. Oczywiście 100 % live. Muzyka to nasza pasja i zarażamy nią innych! 

Opcja rozszerzenia składu o saksofon! 

Opcja Zespół rozrywkowy + DJ!  HIT!

Osoby, które tworzą naszą kapelę1. Żaneta
Żaneta - wokalistka. Z wkształcenia pedagog, aktor scen muzycznych. Z zawodu instruktor do spraw upowszechniania kultury. Z prawdziwą pasją zajmuje się edukacją muzyczną i wokalną; sama aktywna na scenie od ponad 20 lat. Doświadczenie artystyczne zdobywała biorąc udział w wielu projektach artystycznych. Śpiewa, tańczy, recytuje. We wszystko co robi, wkłada całe serce i mnóstwo pozytywnej energii.
MICHAŁ - pianista, gitarzysta i wokalista. Grał w wielu zawodowych składach m.in. w słynnym Beatlmen coverującym Beatlesów. Dzięki niemu klasyczne kawałki nabierają świeżego brzmienia. Kiedy potrzeba, chwyta za wiosło i rockowe numery gramy na dwie gitary - brzmi to naprawdę rasowo i z pazurem. Dodatkowo ładnie śpiewa. Wykształcony muzycznie, dziś sam uczy gry na indtrumencie. Jego pasją są szybkie samochody.
2. Michał
3. Rafał
RAFAŁ - gitarzysta, wodzirej i menadżer zespołu. Prawdziwy maniak gitary, ma bzika na punkcie brzmienia. Swoją pasją zaraził już sporo osób, które teraz bez grania nie mogą juz żyć (można ich usłyszeć po klubach i u dobrej konkurencji). Prócz tego zespołowy wodzirej - będzie się bawił razem z Wami. Wszystko z klasą i humorem.
BARTEKperkusista i wokalista. Student na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej PWSZ w Nysie. Kocha muzykę, jest ona nieodłączną częścią jego życia. Aktualnie nauczyciel klasy perkusji w Prywatnej Szkole Muzycznej w Nysie. Związany z wieloma projektami muzycznymi. A do tego jeszcze świetnie śpiewa.
4. bartek
5. Jarek
JAREK – basista i wokalista. Genialny słuch i feeling to coś co wyróżnia go pośród innych basistów. Muzyka to jego pasja i zawód, z gitarą basową prawdopodobnie już się urodził, a liczba zagranych koncertów przekracza liczbę włosów na głowie. Grywał z Cichońskim, muzykami Perfekteu i Budki Suflera... Obecnie gra m. in. rockowym Ace Cover Band i szantowym Za Horyzontem. Prócz tego ma miły głos i świetnie śpiewa wspomagając Anię.

Formularz kontaktowy* Pole wymagane. Wszystkie informacje traktujemy jako poufne.
Strona główna O zespole Sprzęt DJ Linki
Repertuar Foto Audio Video Kontakt
Copyrights (c) 2010 Zespół muzyczny Mariachi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: averta.pl | Tworzenie stron internetowych