Sprzęt, którym dysponujemy i na którym gramy1
Klawisze:
Instrumenty klawiszowe grają bardzo ważną rolę w niemal każdym rockowo-bluesowym składzie, a na weselu są wręcz nieodzowne. Dlatego Zespół Mariachi wykorzystuje pianina cyfrowe marki Nord i Yamaha. Instrumenty tych marek charakteryzują się wysoką jakością i wieloma pięknymi barwami. Dodajmy, że są to prawdziwe instrumenty, na których trzeba umieć grać, a nie poopularne niegdyś "samograje".
Gitara:
To z nią kojarą się nam rockowe riffy i klimatyczne ballady. Też je lubicie? Dlatego stawiamy na instrumenty z górnej półki - ESP/LTD, Music Man, Yamaha.
Naturalne pełne brzmienie gitar zapewniają lampowe wzmacniacze MESA/BOOGIE i Vox oraz efekty renomowanych producentów takich jak TC ElectronicErnie Ball, Electro-Harmonix, Morley czy Korg, a ostatnio również Line6.
3
4
Perkusja:
W przeciwieństwie do większości zespołów przywiązujemy dużą wagę do instrumentów perkusyjnych i dlatego używamy wymiennie aż dwóch zestawów bębnów - akustycznego i elektronicznego. Wszystkie elementy zestawu akustycznego pochodzą od renomowanych producentów takich jak Pearl, Tama czy Meinl. Zestaw elektroniczny to oczywiście Roland, instrument z najwyższej półki.
Bas:
Gitara basowa dodaje piosenkom niskich tonów, ale przede wszystkim odpowiada za puls. Lecz nie może to być dudnienie, dlatego w Zespole Mariachi wykorzystujemy wyłącznie najlepsze basy marki Fender. Są wśród nich modele 5-ciostrunowe, a nawet bezprogowe. Nagłaśniane są one przez wzmacniacze Warwick oraz Hand Box. Niespotykaną jakość dźwięku zapewniają vintageove preampy.
5
6
Nagłośnienie:
Używamy wyłącznie markowych produktów zapewniających najwyższą jakość dźwięku:
- mikrofony Shure
- miksery Allen & Heath i Yamaha
- wzmacniacz Yamaha z procesorem efektów wokalowych
- kolumny i subbasy RCF (najnowsze modele)
Posiadamy 2 niezależne zestawy nagłośnieniowe.
Oświetlenie:
Dbając o nastrój panujący na parkiecie wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowoczesny system oświetleniowy. System zbudowany jest w oparciu o technologię LED RGB, dzięki której urządzenia emitują światło we wszystkich kolorach. Światła sterowane są za pomocą sterownika DMX, mogą też pracować w rytm muzyki. Wykorzystujemy wyłącznie urządzenia renomowanych marek takich jak American DJ czy Stairville. W skład systemu wchodzą dynamiczne efekty świetlne, reflektory PAR 56 oraz laser i stroboskop, dopełnieniem jest wytwornica dymu.
7

Formularz kontaktowy* Pole wymagane. Wszystkie informacje traktujemy jako poufne.
Strona główna O zespole Sprzęt DJ Linki
Repertuar Foto Audio Video Kontakt
Copyrights (c) 2010 Zespół muzyczny Mariachi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: averta.pl | Tworzenie stron internetowych